Informācija par nākošo Rojas Tūrisma biedrības kopsapulci

16.oktobrī Rojas novada tūrisma uzņēmēji, kuri ir Rojas Tūrisma biedrības biedri, sanāks kopā uz biedrības kopsapulci. Sapulces sākums pl.11:00, Rojas novada domes sēžu zālē, 2.stāvā.alt

Tūrisma biedrība aicina sapulcē piedalīties arī jaunos novada tūrisma uzņēmējus, kā arī cilvēkus, kuri, varbūt, tuvākajā laikā plāno uzsākt tūrisma uzņēmējdarbību vai cita veida aktivitātes tūrisma jomā.

Sapulces laikā pārrunāsim šā gada Rojas TIC un biedrības aktivitātes, dalīsimies ar savu pieredzi un iespaidiem par aizvadīto tūrisma sezonu, kā arī pārrunāsim tuvākās projektu aktualitātes un turpmākās biedrības aktivitātes.  

Rojas Tūrisma biedrībā ir apvienojušies 25 novada tūrisma uzņēmēji. Lielākā daļa no tiem tūrisma nozarē darbojas jau ilgāku laiku, bet katru gadu biedrībai pievienojas arī kāds jauns vietējais tūrisma uzņēmējs.

Esošo tūrisma uzņēmēju vārdā, vēlos aicināt tos novada iedzīvotājus, kuri tūristiem izīrē istabas, mājiņas vai gultas vietas, bet nav oficiāli reģistrējuši savas aktivitātes, to izdarīt. Tādā veidā esot godīgiem pret pārējiem novada tūrisma uzņēmējiem, kas no saviem gūtajiem ienākumiem maksā nodokļus un ir godīgi konkurenti vietējā tirgū.

Būsiet mīļi gaidīti Tūrisma biedrības kopsapulcē, lai pārrunātu tūrisma aktivitātes novadā un turpmāku sadarbību.

Informāciju sagatavoja

Kristīne Voldemāre

Rojas TIC vadītāja, Rojas Tūrisma biedrības valdes locekle