vārdadienu svin: Alvis, Jolanta, Samanta

Rojas stadionā atklāj jauno trenažieru zāli

Pagājušajā nedēļā Rojas stadionā svinīgi tika atklāta jaunā trenažieru zāle. Tās saimnieks Aivars Šulcs atklāj, ka, sākot strādāt stadionā, viņam pat nepaticis iet uz darbu – tik ļoti klusa bijusi zem tribīnēm esošā sporta zāle.

„Sapratu, ka tā vienkārši nedrīkst būt, ka tā saucamajā trenažieru zālē atrodas viens nolaists, pussaplīsis trenažieris, uz kura atnāk patrenēties pāris cilvēku nedēļā”, atceras Aivars. Domādams par to, kā uzlabot esošo situāciju, Aivars devies uz trenažieru veikalu Rīgā, kur ieguvis vērtīgu informāciju  par iespēju iegādāties jaunus trenažierus par projekta naudu.

Novada domes priekšēdētāja Aivara ideju atbalstījusi, iesaistījušās arī novada domes Attīstības nodaļas darbinieces Ligita Šnore un Agnese Veckāgane, un šīs sadarbības rezultātus tagad var izbaudīt katrs, kurš vēlas veselu un fiziski attīstītu ķermeni. Aivara paša vēlēšanās bijusi, lai trenažieru zālē būtu ko darīt ne tikai atlētiskajiem jauniešiem, bet arī mazajiem skolnieciņiem un pat pensijas vecumu saniegušiem cilvēkiem.  Nu šī Aivara vīzija ir pārtapusi realitātē – uz zāli nāk gan mazi bērni, gan kundzītes pensijas vecumā un, pats par sevi saprotams, daudz jauniešu. Aivars, savukārt, dara visu, lai trenažieru zāles apmeklētāji šeit justos mājīgi – pat fonā skanošā mūzika tiek piemeklēta atbilstoši klientu vēlmēm.

Dienā, kad sarunājamies, pirmie apmeklētāji bijuši jau dažas minūtes pēc astoņiem no rīta. Pulkstenis ir jau seši vakarā un, šķiet, ka trenažieru zāle tik uzņem apgriezienus – cilvēki nāk viens pēc otra. Uz manu jautājumu, cik tad īsti gara ir Aivara darbadiena, saņemu atbildi, ka viņš pie garajām darbs tundām ir jau pieradis. „Es priecājos, ka visi te nāk un trenējas, un nevienu laukā nedzenu, lai cik arī būtu pulkstenis”, atklāj Aivars Šulcs un turpina – „Zāli bez pieskatīšanas atstāt nedrīkst. Ja gadās uz brīdi izskriet, vienmēr piesaku vecākajiem jauniešiem, lai pieskata jaunākos. Esmu atbildīgs par visu, kas notiek zālē”.

Par Aivara atbildību un nopietno pieeju darbam liecina arī jauniegūtais diploms, kurš apliecina, ka Aivars Šulcs Latvijas Treneru tālākizglītības centrā ieguvis C kategorijas trenera tiesības.

Dace Klabere