Pludmale

RojasPludmale500x300Rojas novada pludmale ir lieliska atpūtas un rekreācijas vieta ikvienam klusuma, dabas un jūras mīļotājam, kā arī tiem, kas vējainākā laikā vēlas baudīt ekstrēmākas izjūtas.

Šeit iespējams ne tikai ļauties saules stariem un jūras vilinājumam, bet arī nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm, kā pludmales volejbolu, futbolu, bērniem ir pieejams jauks rotaļu laukums. Atļautās vietās jūrā iespējams izbraukt ar ūdens motocikliem vai nodarboties ar kaitbordu, kā arī piekopt dažādas citas ekstrēmākas sportiskās aktivitātes. Vasaras sezonā pludmalē atrodas jauks vides mākslas objekts – „Zilais Cerību sivēns”, darba autors ir mākslinieks no Rojas –  Māris Grosbahs. Pludmale ir labiekārtota ar tualetēm pārģērbšanās kabīnēm, koka pastaigu laipām, soliņiem. Vasarā pludmales teritorijā darbojas pludmales kafejnīca, kur iespējams baudīt atspirdzinošus dzērienus un nedēļas nogalēs ļauties dejām pludmales smiltīs.

No 2013.gada pavasara pludmales teritorija ir pielāgota cilvēkiem ar invaliditāti – pielāgotas pastaigu laipas, labierīcības, skatu platformas. Arī cilvēkiem ratiņkrēslos tagad ir iespējams nokļūt līdz jūrai un baudīt neaizmirstamus brīžus. Auto stāvlaukumā speciālas invalīdu stāvvietas. Pludmales auto stāvlaukumā pieejams arī bezmaksas wi-fi internets.

Rojas novada tūrisma informācijas centrs:

Roja, Selgas iela 14E.
Mob.: 28630590,
e-pasts: tic@roja.lv