Radošās darbnīcas MFC “Strops”

Multifunkcionālais centrs “Strops”

Adrese: Strauta iela 8 – 33, Rojas, Rojas novads, LV – 3264akmenji_Strops

Tel.:+371 27234288

E-pasts: baiba.trubina@roja.lv

Atvērts: Darba dienās no pl.10.00 – 19.00

Ievērībai:

  • grupas dalībnieku skaits – no 10 līdz 20 personām
  • pieteikšanās uz nodarbībām – 4-7 dienas iepriekš
  • maksa par nodarbībām – TIC (Selgas ielā 14E, Rojā) vai Rojas novada domes kasē (Zvejnieku ielā 3, Rojā), vai ar pārskaitījumu Rojas novada domei.

Apraksts: Multifunkcionālais centrs „Strops” ir Rojas novada Sociālā dienesta struktūrvienība. 2012.gada 10.jūlijā, Rojā atvēra jaunu daudzpusīgu centru, dodot tam zīmīgu nosaukumu – „STROPS”. Šeit brīvo laiku nāk pavadīt, kā lieli, tā mazi, kā veci, tā jauni. Centrā mājvieta rasta arī Rojas invalīdu biedrībai.

Ierodoties centrā Jums tiek piedāvāts satikties ar centra darbiniekiem, iepazīt Roju un piedalīties jūsu izvēlētajā aktivitātē. Visas aktivitātes ir vērstas, lai iepazītu mūsu novadu un centru.

Centrs piedāvā šāda veida radošās darbnīcas Rojas novada iedzīvotājiem un viesiem:

  1. Stikla, akmens apgleznošana ar simboliem, kuri jums, aizbraucot mājās, atgādinās Roju. Nodarbības laikā varēsiet pagatavot savu suvenīru ar magnētu un/vai apgleznot stikla vāzi vai burciņu. Vienai personai nodarbības cena 4.00 EUR (četri eiro un 00 centi), cenā iekļauta stikla vāze vai burciņa un materiāli zīmēšanai. Nodarbība ilgst 1h – 1.50.
  2. “Glezniņu gatavošana no dabas materiāliem” Nodarbības laikā varēsiet uzgleznot gleznu ar krāsotām smiltīm un izgatavot savu kartiņu. Vienai personai nodarbības cena 2.00 EUR (divi eiro un 00 centi), summā iekļautas krāsas smilšu krāsošanai, līme un citas nepieciešamās lietas kartiņu un gleznas izgatavošanai. Nodarbība ilgst 1h-1.50h.
  3.  “Veidosim stropu paši!” Nodarbības laikā pagatavosiet stropa suvenīru. Vienai personai nodarbības cena 3.00 EUR (trīs eiro un 00 centi). Summā iekļauti materiāli bites un stropa izgatavošanai. Nodarbība ilgst 1.5 h-2h.
  4. „Uzgleznojam Roju…”. Gleznošana ar vasku, ar kafijas biezumiem – nodarbībā uzgleznosiet gleznu un sagatavosiet divas kartiņas, vienai personai nodarbības cena 3.00 EUR (trīs eiro un 00 centi). Summā ietverti materiāli kartiņas un gleznas izgatavošanai. Nodarbība ilgst 1h-1.50h.
  5. Kulinārijas nodarbība „Stropa rausis!” No sagatavotās mīklas pagatavosiet 30 gab. mazus rausīšus. Vienai personai nodarbības cena 4.00 EUR (četri eiro un 00 centi). Cenā iekļautas izejvielas.

Rojas novada tūrisma informācijas centrs:

Roja, Selgas iela 14E.
Mob.: 28630590,
e-pasts: tic@roja.lv