Rojas stadions, trenažieru zāle

Stadions500x300Rojas stadions atrodas pašā Rojas centrā blakus Kultūras centram un tas ir viens no labiekārtotākajiem un plašākajiem stadioniem visā Ziemeļkurzemē. Stadiona teritorijā ir zāliena futbola laukums (110×65 m), basketbola laukums, smilšu volejbola laukums, āra hokeja laukums, vieglatlētikas skrejceļš – 400 m un vieglatlētikas sektori.

Stadions tika atklāts jau 1973.gadā.  Stadiona tribīnes ir rekonstruētas un šeit var ietilpt līdz pat 600 skatītājiem. Zem skatītāju tribīnēm ir izveidota trenažieru zāle, šautuve, 2 tenisa galdi, dušas, tualetes un citas sportistiem nepieciešamas telpas. Iespēja nodarboties ar smagatlētiku stadiona tribīņu trenažieru zālē un spēlēt galda tenisu, šahu, dambreti un novusu.

Vasara periodā šeit norisinās dažāda veida sporta nometnes, kā arī starptautiskas sacensības. Sezonā no aprīļa vidus līdz pat vēlam rudenim, otrdienās Rojas stadionā notiek “Veselības apļi”, kur ikviens laipni aicināts, kas vēlas uzturēt vai uzlabot savu veselību un fizisko formu.

2017.gada vasarā tika uzsākta stadiona skrejceliņu pārbūvi. Tie tiks pārbūvēti atbilstoši Starptautiskās vieglatlētikas federācijas (no angļu val. IAAF) prasībām, līdz ar to Rojā varēs rīkot gan starptautiskas, gan Republikas mēroga sacensības.

Tiks izveidoti 6 celiņi pa apli un 9 celiņi taisnē pretī tribīnēm. Tāllēkšanas un trīssoļlēkšanas sektors, augstlēkšanas sektors, kārtslēkšanas sektors, vesera un diska mešanas sektors, lodes grūšanas un šķēpmešanas sektors, kā arī šķēršļu joslas baseins uz skrejceliņa.

Būvdarbus plānots pabeigt 2017.gada rudenī.

  • Adrese: Miera iela 13, Roja (pie Rojas vidusskolas)
  • Tel.: +371 28394308
  • E-pasts: rojasstadions@inbox.lv
  • Trenažieru zāles darba laiks – katru darba dienu no 10.00 – 20.00, sestdienās no 10.00 – 15.00. Svētdienās – slēgts.

Rojas novada tūrisma informācijas centrs:

Roja, Selgas iela 14E.
Mob.: 28630590,
e-pasts: tic@roja.lv