Suvenīru un mājražotāju tirdzniecības vieta

SuvTV500x300Suvenīru un mājražotāju tirdzniecības vieta atrodas  Rīgas-Kolkas šosejas malā, Rojā, Selgas ielā 1R. Šeit vietējie iedzīvotāji un mazie uzņēmēji var tirgot dažādus pašražotus produktus, kā, piemēram, zivju produkciju, dārzeņus, ogas, suvenīrus vai rokdarbus. Tirgus laukumā izveidotas piecas koka tirdzniecības nojumes laivas formā un tās izvietos pa pusapli, tā veidojot centrālo apļveida laukumu, iegūstot ērtāku pārvietošanās telpu apmeklētājiem. 

Laukuma vidū izveidota arī paaugstināta tipa puķudobe, kurā tiks veidoti sezonāli stādījumi, ziemā šo vietu izgaismo krāsainas gaismas instalācijas.

Tirdzniecības vietas dizainu un izkārtojumu izdomājusi ainavu arhitekte no Kaltenes Anna Kalniņa, kas ar savu ideju uzvarēja Rojas tūrisma biedrības rīkotajā metu konkursā. Laivu kā centrālo simbolu šajā tirdzniecības vietā Anna izvēlējusies, jo laiva simbolizē veiksmi darījumos, drošību un cerību un ir ļoti labi pazīstama ikvienam šajā pusē.

Jaunais tirgus laukums mājražotājiem tapis pateicoties “Rojas tūrisma biedrības” projektam par “Suvenīru un mājražotāju tirdzniecības vietas izveidi”. Projekts tika realizēts ar Lauku atbalsta dienesta finansējumu, par kopējo summu 37380,56 eiro, no tiem Rojas novada dome līdzfinansēja 11768,87 eiro, būvdarbus veica SIA „A Celtne”, bet tehnisko projektu izstrādāja SIA „Ainavists”.

Lai tirgotos šajā mājražotāju tirdziņā Jums ir jāiegādājas tirgošanās atļauja un jāsamaksā tirgošanās nodeva, kas noteikta ar pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr. 30/2013 “Par pašvaldības nodevām tirdzniecībai un tirdzniecības kārtību publiskās vietās Rojas novadā”.

Tirgošanās atļaujas iespējams iegādāties Rojas novada domē (Zvejnieku iela 3, Roja), darba laikā – Pr.-Ce.: pl.8.00-17.15, pusdienu pārtraukums pl.13.00-14.00 un Pt.: pl.8.00-15.00, bet pusdienu pārtraukuma, kā arī Rojas tūrisma informācijas centrā, tā darba laikā (Selgas ielā 14E, Roja).

  • Adrese: Selgas iela 1R, Roja, Rojas novads
  • Tel.: +371 28630590 (TIC) vai 63232050 (dome)

Rojas novada tūrisma informācijas centrs:

Roja, Selgas iela 14E.
Mob.: 28630590,
e-pasts: tic@roja.lv