Suvenīru un mājražotāju tirdzniecības vieta

SuvTV500x300Suvenīru un mājražotāju tirdzniecības vieta atrodas  Rīgas-Kolkas šosejas malā, Rojā, Selgas ielā 1D. Šeit vietējie iedzīvotāji un mazie uzņēmēji var tirgot dažādus pašsaražotus produktus, kā, piemēram, zivju produkciju, dārzeņus, ogas, suvenīrus vai rokdarbus. Tirgus laukumā izveidotas piecas koka tirdzniecības nojumes laivas formā un tās izvietos pa pusapli, tā veidojot centrālo apļveida laukumu, iegūstot ērtāku pārvietošanās telpu apmeklētājiem. 

Laukuma vidū izveidota arī paaugstināta tipa puķudobe, kurā tiks veidoti sezonāli stādījumi, taču ziemā šo vietu veiksmīgi varēs izmantot dažādu mākslas darbu ekspozīcijām.

Tirdzniecības vietas dizainu un izkārtojumu izdomājusi ainavu arhitekte Anna Kalniņa, kas ar savu ideju uzvarēja Rojas tūrisma biedrības rīkotajā metu konkursā. Laivu kā centrālo simbolu šajā tirdzniecības vietā Anna izvēlējusies, jo laiva simbolizē veiksmi darījumos, drošību un cerību un ir ļoti labi pazīstama ikvienam šajā pusē.

Jaunais tirgus laukums mājražotājiem tapis pateicoties “Rojas tūrisma biedrības” projektam par “Suvenīru un mājražotāju tirdzniecības vietas izveidi”. Projekts tika realizēts ar Lauku atbalsta dienesta finansējumu, par kopējo summu 37380,56 eiro, no tiem Rojas novada dome līdzfinansēja 11768,87 eiro, būvdarbus veica SIA „A Celtne”, bet tehnisko projektu izstrādāja SIA „Ainavists”.

  • Adrese: Selgas iela 1D, Roja, Rojas novads

Rojas novada tūrisma informācijas centrs:

Roja, Selgas iela 14E.
Mob.: 28630590,
e-pasts: tic@roja.lv