Viesu nams „Vētras”

Veetras_500x300Viesu nams “Vērtas” ir īsts lauku raņčo Latviešu stilā. Turpat netālu plūst Rojas upe un ganās baltās gotiņas. Mēs atrodamies nepilnu 2 km attālumā no Rudes.
Svinībām piedāvājam kamīnzāli ap 70 cilvēkiem ar iepēju nakšņot labiekārtotās istabiņās ar dušu, WC, Wi-Fi, vietas ~30 cilvēkiem.
Varam uzklāt arī galdu kafijas pauzei vai svinībām pēc jūsu izvēlētas ēdienkartes.
Augļudārzā ir ar malku kurināma pirtiņa ar mazu atpūtas stūrīti, jaukā laikā var izmantot lapeni ar īpašu grilu gaļas cepšana un zupas vārīšanai.
Aktīvās atpūtas cienītājus aicinām ekskursijā pa saimniecību, uzzināt kā šeit jūtas Šarolē šķirnes govis. Piedāvājam doties azartiskā piedzīvojumā  – foto orientēšanās vai piedalīties netradicionālo sporta spēļu čempionātā. Var uzspēlēt dārza golfu vai mēģināt trāpīt pa lidojošu mērķi. Aicinām doties braucienā ar riteņiem pa 15 vai 35km garu maršrutu vai izvizināties ar saimnieka lepnumu – Harley Davidson jubilejas izlaiduma moci. Ja vēlaties radīt ko skaistu un unikālu – piedāvājam dekupāžas nodarbību. Organizējam arī ekskursijas pa Ziemeļkurzemes skaistākajām un interesantākajām vietām.

Adrese: “Vētras”, Rude, Rojas novads

 • Tālrunis: +371 29 134 608
  E-pasts: rudesvetras@inbox.lv
  Mājas lapa: www.rude.lv
  Cenas: nakšņošana 10.00-15.00EUR/dienā, kamīnzāle svinībām 200.00-400.00UR/ vakars, pirts 20.00 EUR/stundā; ekskursija pa saimniecību: 2.00eur/no personas
 • Attālums līdz jūrai: 7km
 • Autostāvvieta: bezmaksas
 • Atvērts: aktīvās atpūtas iespējas ir iespējamas visa gada garumā
  viesu nams, vietas nakšņošanai un pirts būs atvērti no 20.07.2016. un gaidīs ciemiņus visu gadu, arī ziemā.

Rojas novada tūrisma informācijas centrs:

Roja, Selgas iela 14E.
Mob.: 28630590,
e-pasts: tic@roja.lv