JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Informācija par pieteikšanos svētku tirdziņam Zvejnieksvētku laikā Rojā, 13.jūlijā

Rojas novada pašvaldība aicina pieteikties uzņēmējus un tirgotājus, kas vēlas piedalīties Zvejnieksvētku tirdziņā Rojā. Šogad Zvejnieksvētki Rojā norisināsies 13. jūlijā.

Lai pieteiktos dalībai svētku tirdziņā, ir jāaizpilda tirgošanās vietas pieteikuma anketa. Tie tirgotāji, kuri svētkos vēlas tirgot arī alkoholiskos dzērienus, aizpilda arī alkohola tirgošanas pieteikumu un elektroniski iesūta arī pieteikumā norādītos pielikumus. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: tic@roja.lv

Lasīt vairāk
Svētku sajūtu nevar nopirkt, to var tikai radīt

 “Jau otro gadu ir sagadījies tā, ka mūsu  koncerts notiek tieši  4. maijā. Tā ir diena, kad mēs teicām “PAR”. Teicām “PAR” mūsu brīvībai. Šo dienu varam saukt arī par mūsu valsts otro dzimšanas dienu. Vai tas nav lieliski? Mēs varam būt savās mājās, savu cilvēku vidū, dziedāt savas dziesmas, būt kopā un svinēt šādā veidā šo dienu!” Ar šādiem Rojas novada pasākumu organizatores Daces Brokas vārdiem 4. maija vakarā noslēdzās rojenieku visgaidītākais un vismīļākais pasākums – Meklējam solistu.

Lasīt vairāk
Iedzīvotāju zināšanai

Tuvojas nobeigumam būvprojekts “Kanalizācijas sistēmas paplašināšana Rojā”. Projekts jānodod ekspluatācijā šī gada 17. jūlijā.

Projekta darbības laikā ir izbūvētas trīs kanalizācijas sūkņu stacijas un kanalizācijas tīkli aptuveni pusotra kilometra garumā. Saskaņā ar projektu, līdz 17. jūlijam tiks veikta arī darbu laikā sabojāto ielas apmaļu sakārtošana un apzaļumošana. Lūgums iedzīvotājiem, kurus skārušas zināmas neērtības projekta realizācijas gaitā, vēl tikai mazliet paciesties līdz iesākto darbu beigām.

Jānis Podnieks,

Rojas DzKU valdes loceklis

Lasīt vairāk
Biedrība “Talsu rajona partnerība” aicina uz semināru projektu iesniedzējiem

Aktualitātes LEADER finansējuma piesaistei

 2019.gada 28. maijā plkst. 11.00 Rojas novada Domes ēkā, Zvejnieku iela 3, Roja, Rojas novads

Seminārā apskatīsim praktiskas tēmas Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības (EJZF) un Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) programmās:

Lasīt vairāk
“Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās” pirmizrādē Rojā uz skatuves kopā ar aktieriem un dziedātājiem būs arī “Jāņabērni”

2019. gada 29. aprīlī Rīgā “Hotel Roma” notika iestudējuma “Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās” preses konference, kurā piedalīties bija uzaicināti arī Rojas bērnu ansamblis “Jāņabērni” un Rojas brīvdabas estrādes vadītāja M. Aizgrāve, lai prezentētu jauno estrādi. Rojas jaunā paaudze ( Daniels Dans Gitendorfs, Marta un Rūta Jansones, Katrīna Šnikvalde un Samanta Paula) kopīgi ar iestudējuma aktieriem un ansambļa “Čikāgas piecīši” dalībnieci Loriju Vudu nodziedāja leģendāro “Čikāgas piecīšu” dziesmu “Septiņjūdžu zābakos”.

Lasīt vairāk
Rojas novada dome izsludina atklāto ideju metu konkursu

Rojas novada dome ir izsludinājusi atklātu metu konkursu “Labiekārtota laukuma “Cilvēki pie jūras” izveide” Rojas Jūras zvejniecības muzeja filiāles Kaltenes klubs teritorijā, aicinot metu konkursa dalībniekus sagatavot un iesniegt oriģinālus risinājumus teritorijas labiekārtošanai – laukuma un vides dizaina objekta izbūvei.

Lasīt vairāk
Baltā galdauta svētki Rojas novadā

Jau ceturto gadu par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanai 4. maijā, paceļot valsts karogu un pulcējoties pie balti klātiem galdiem, tiek svinēti Baltā galdauta svētki. Šī ir diena, kad ļaudis kavējas atmiņās gan par mūsu valsts izšķirošajiem notikumiem 1990. gada maijā un vēl senākiem notikumiem, gan nosprauž nākotnes mērķus stiprākai Latvijai tās nākamajā simtgadē. Dažu gadu laikā kopš jaunās tradīcijas pirmsākumiem, būtiski ir mainījies sabiedrības vērtējums, un 4. maijs tiek uzskatīts par vieniem no nozīmīgākajiem valsts svētkiem.

Lasīt vairāk
Kitija Maišele – 9. Jauniešu Saeimas deputāte

26. aprīlī Rīgā Parlamenta ēkā uz sēdi pulcējās 9. Jauniešu Saeimas deputāti. Viņu vidū arī Rojas vidusskolas 10. klases skolniece Kitija Maišele. Jauniešu Saeima ir Latvijas parlamenta projekts, kas jauniešiem dod iespēju paust un aizstāvēt savas idejas, kā arī tuvāk iepazīt deputātu ikdienu. Jaunieši piesaka savas idejas vēlēšanām un vāc balsis to atbalstam gluži kā īstās vēlēšanās. 

Lasīt vairāk
Lielās talkas diena arī Rojas novadā

27. aprīlī visā Latvijā, tostarp Rojas novadā, rosījās talcinieki, lai padarītu mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē, dotu iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudinātu iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

Lasīt vairāk