JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Skaistām emocijām pildīta tikšanās

12. janvārī labas dzejas un mūzikas mīļotāji pulcējās Rojas kultūras centra konferenču zālē, lai tiktos ar pašlaik Lielbritānijā dzīvojošo dzejnieku un mūziķi Helmutu Feldmani.

Lasīt vairāk
“Kalva” no konkursa Daugavpilī atgriežas ar diplomu

No 10.-13. janvārim Daugavpilī jau trīspadsmito reizi norisinājās Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls “Sudraba zvani”. 

Lasīt vairāk
Miera zīme – arī Rojā

Miera zīme ir miera vēstījuma simbols. Šī zīme ir stabs ar četrām vai vairāk šķautnēm, ar uzrakstu uz katras citā valodā “Lai būtu miers pasaulē”. Visā pasaulē ir uzstādītas vairāk nekā 200000 miera zīmes, tajā skaitā 6 Latvijā (Rīgā, Valmierā, Rojā, Kuldīgā, Ventspilī un Pāvilostā), pie kara muzeja Vjetnamā, Dienvidāfrikas salā, kur tika ieslodzīts Nelsons Mandela, Ziemeļpolā Kanādā, Gorkija parkā, pie Baikāla ezera Krievijā un citur. Miera vēstījuma atbalstītāji ir veltījuši miera zīmes tādiem garīgiem līderiem kā Mātei Terēzei, pāvestam Jānim Pāvilam II un XIV Dalai Lamai.

Lasīt vairāk
ROJAS NOVADA SOCIĀLAIS DIENESTS INFORMĒ

Sākot ar šā gada 11. janvāri, stājušās spēkā izmaiņas sociālo pabalstu un maznodrošinātas personas (ģimenes) statusa iegūšanas nosacījumos. Informējam par pašvaldības nodrošinātajiem sociālajiem pabalstiem šajā gadā.

Lasīt vairāk
Dubultie Ziemassvētki

28. decembra pēcpusdienā Rojas KC konferenču zālē notika dubultpasākums – Ziemassvētku eglīte Rojas bibliotēkas aktīvākajiem atbalstītājiem un senioru dāmu kora “Banga” dziedātājām, kurā vēlējāmies pateikt „paldies” saviem labvēļiem un radīt svētku noskaņu Jaunā gada sagaidīšanai.

Lasīt vairāk
Mūzikas un mākslas skolā noslēdzies pirmais pusgads

Iesācies jaunais gads, taču mūzikas un mākslas skolā tas jau ir otrais pusgads. Līdz ar to varam sacīt, ka puse no mācību gada ir aiz muguras. Atskatoties uz padarīto, gribas sacīt, ka audzēkņi un pedagogi ir labi pastrādājuši, jo Ziemassvētku koncertā “Zvani un zvaniņi skan”, kad mūs apciemoja arī Ziemassvētku vecītis, saņēmām daudz dāvanu (žagari pat netika pieminēti).

Lasīt vairāk
Ziemassvētku laika dāvināšanas prieks

15.decembrī mājīgajā Kaltenes klubā notika Ziemassvētku pasākums Rojas novada daudzbērnu un audžuģimenēm. Kopā vairāk nekā 100 bērnu tika iepriecināti ar gardām Ziemassvētku paciņām.

Lasīt vairāk
Dāvana dzejas mīļotājiem

16.decembra pēcpusdienā Rojas novada bibliotēkā notika atvēršanas svētki Dzintras Dzeguzes dzeju krājumam „Rītausmas ziedos” un poētisku pārdomu un dzeju kopkrājumam „Debesu asaras”, kurā ietverti arī mūsu novada autoru Dzintras Dzeguzes un Martas Lāces darbi.  Abi krājumi iznākuši izdevniecībā www.domuperles.com .

Lasīt vairāk