JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Visapkārt zeme zied - pavasaris un Rojas novada svētki ir klāt!

ROJAS NOVADA SVĒTKU PROGRAMMA 25.- 26. maijā.

Lasīt vairāk
Kolekcija – pārsteigums Rojas novada bibliotēkā

Kāpēc pārsteigums? Jo būtība tā ir parasta, sadzīvē nepieciešama lieta. Agra Jansona vaļasprieka kolekcijā to ir vairāk nekā 300 – var teikt, ka pārstāvēta visa pasaule. Paša pirktie galvenokārt vesti no dažādām Eiropas valstīm, no eksotiskākām zemēm dāvanā atveduši draugi un darba kolēģi – Alise, Andrejs, Gints, Rišards, Leonīds, Aivars, Juris, Jānis, Uldis, Kārlis. Radinieki, protams,  visi ved. Un ne jau vienu vien. Dažreiz pat 5 – 6 atved un nober uz galda. Arī pats reiz Holandē iegādājies uzreiz trīs – meiteni, narkotiku un tulpi.

Lasīt vairāk
Savus skatītājus pulcē Rojas amatierteātris

18. maijā Rojā skatītājus uz pirmizrādi aicināja Rojas kultūras centra amatierteātris. Šoreiz skatītāju priekam bija iestudēta Leldes Stumbres luga “Plīvurītis ar punktiņiem”. Lomās lieliski iejutās Kristaps Gitendorfs, Edmunds Jēgermanis, Iveta Lakšmane, Elīna Memrikova, Iluta Graudiņa un Oskars Mitenbergs. Aktieriem tekstu atcerēties palīdzēja Niveta Grīnīte, režisore Gundega Balode.

Lasīt vairāk
Apstiprināts projekts “Vieta sportiskām aktivitātēm”

Rojas novada domei ir apstiprināts projekts Nr. 18-08-AL35-A019.2202-000003 “Vieta sportiskām aktivitātēm”.  Projekta kopējās izmaksas ir 151958.06 EUR, LAD finansējums 27000 EUR, pašvaldības līdzfinansējums – 124958.06 EUR. Projekta ietvaros paredzēta basketbola, volejbola, florbola un tenisa laukumu iekārtošana un aprīkojuma iegāde.

Lasīt vairāk
Nometne “Par drošu jūru” Rojas novadā

4.-5. jūnijā Kurzemes plānošanas reģions organizē divu dienu nometni par drošu jūru Rojas novadā, atpūtas kompleksā “Dzintarkrasts”, kurā aicināti piedalīties skolēni, jaunieši, pedagogi vai ikviens cits interesents.

Nometnes mērķis ir informēt dalībniekus par Baltijas jūras ekosistēmu un bioloģisko daudzveidību, piekrastē iespējamajiem apdraudējumiem videi, katastrofu pārvaldīšanas organizēšanu, kā arī iesaistīt jauniešus un citus brīvprātīgos, kas dzīvo Baltijas jūras piekrastē, vides katastrofu un citu ārkārtas situāciju izraisītu seku likvidēšanas pasākumos.

Lasīt vairāk
28.maijā notiks trauksmes sirēnu pārbaude

28.maijā no plkst.9.30 līdz 9.45 uz trim minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas. Aicinām iedzīvotājus nesatraukties! Notiks civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas gatavības pārbaude.

Lasīt vairāk
Tirgošanās iespēja Rojas novada svētku laikā

Rojas novada pašvaldība piedāvā tirgotājiem iespēju tirgot savu produkciju Rojas novada svētku laikā. Tirgošanās vieta laukumā pie kultūras centra – vietā, kur norisināsies svētki 26. maijā no pulksten 11.00. Tirgotājiem pietikšanās līdz 23. maijam, maksājums jāveic līdz 24. maijam (ieskaitot), sūtot pieteikumu elektroniski roja@roja, vai, iesniedzot personīgi, Rojas novada domē Zvejnieku ielā 3. Pieteikuma anketa atrodama zemāk.

Lasīt vairāk
Pieteikšanās svētku tirdziņam Zvejnieksvētku laikā Rojā 14. jūlijā

Rojas novada pašvaldība aicina savlaicīgi pieteikties visus uzņēmējus un tirgotājus, kas vēlas piedalīties Zvejnieksvētku tirdziņā, Rojā 14. jūlijā.

Īpaši tiks gaidīti tirgotāji, kuri var piedāvāt mājražotāju produkciju, zivju produkciju, lauksaimniecības produktus, dažādus pašgatavotus rokdarbus un mākslas izstrādājumus. Aicināti savlaicīgi pieteikties arī vietējie novada uzņēmēji un tirgotāji.

Lasīt vairāk
Aicinām uz informatīvu pasākumu sociālos darbiniekus, klientus un citus interesentus

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā” Nr.9.1.4.1/16/I/001 aicina uz sarunu un prezentāciju.

Atnāciet un uzziniet vairāk par jaunas profesijas vai prasmju iespējām personām ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem Jūrmalā!

Lasīt vairāk