JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Bērnu vasaras nometne “Spirgts un vesels”

No 5. līdz 9. augustam Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu centrā „Varavīksne” notika Rojas novada domes Eiropas Sociālā fonda projekta „Esi vesels - ieguldījums tavai nākotnei!” līguma Nr.9.2.4.2./16/I/044 ietvaros organizētā nometne „Spirgts un vesels”. Nometnes mērķis bija popularizēt veselīgu dzīvesveidu 20 bērniem vecumā no 8 līdz 13 gadiem.

Lasīt vairāk
Ģipkā atdzimst teātra skatīšanās

10. jūlijs Ģipkas vēsturē ieies kā diena, kad vairāk nekā pēc 40 gadu pārtraukuma ciema ļaudis atkal varēja skatīties teātri. Ideja par teātra izrādīšanu Ģipkā šovasar radās Rojas novada kultūras pasākumu organizatorei Dacei Brokai sadarbībā ar aktīvu ģipcenieci Ieviņu Svitiņu. Runāts – darīts. Gandrīz 100 skatītāju bija sapulcējušies, lai siltajā vasaras pēcpusdienā baudītu Rojas kultūras centra amatierteātra iestudēto izrādi “Ak, šī skaistā lauku dzīve!”.

Lasīt vairāk
ROJAS NOVADA SPORTA SKOLA 2019./2020.m.g. turpina uzņemt audzēkņus

ROJAS NOVADA SPORTA SKOLA

2019./2020.m.g. turpina uzņemt audzēkņus šādās nodaļās:

Lasīt vairāk
LIAA Talsu biznesa inkubators piesaka 2019. gada rudens uzņemšanu inkubācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus pieteikties inkubācijas programmai.

No 2019. gada 30. augusta līdz 20. septembrim tiks atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā piecpadsmit LIAA biznesa inkubatoros visā Latvijā – tajā skaitā arī Talsos. Atbalsta programmai aicināti pieteikties uzņēmumi no Talsu, Dundagas, Rojas vai Mērsraga novada, kuri nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem.

Lasīt vairāk
23. augustā “Baltijas ceļam – 30” ietvaros notiks koncertstāsta “Es rakstu tavu vārdu: BRĪVĪBA” PIRMIZRĀDE

Rojas brīvdabas estrādē – vasaras koncertzālē - kā veltījums “Baltijas ceļam – 30” tiek veidots īpašs koncertuzvedums “Es rakstu tavu vārdu: BRĪVĪBA”, kas top sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri.

Šis notikums pirms trīsdesmit gadiem, bija viena no cilvēku pirmajām protesta izpausmēm pret pastāvošo varu un cīņu par savas valsts neatkarības atgūšanu. Tas bija kā “grūdiens” tālākajām sabiedrības notikumu norisēm, lai Latvija kļūtu brīva valsts. Latviešu kultūras sabiedrības pārstāvji šos protestu izpauda savos darbos – dzejnieki protestēja caur dzejas rindām, mūziķi caur nošu rakstiem un dziesmās, mākslinieki caur otas un krāsu triepieniem, teātra ļaudis, iestudējot izrādes par sabiedrībā aktuālajām tēmām. 

Lasīt vairāk
Izskanējuši gadskārtējie Kaltenes svētki

3. augustā Kaltenē visas dienas garumā valdīja īpaši priecīga noskaņa. Šajos, gadskārtējos Kaltenes svētkos, dažādas aktivitātes sākās jau agri priekšpusdienā un turpinājās visas dienas garumā, kulmināciju sasniedzot vakarā, visiem svētku dalībniekiem pulcējoties ikgadējā saieta vietā pie Kaltenes kluba.

Lasīt vairāk
Rojas apvienotā būvvalde informē

Rojas apvienotās būvvaldes vadītājs Agris Jansons (mob.tālr. 29273310) atvaļinājuma laikā no 12. augusta līdz 3. septembrim apmeklētājus pieņems15.08., 22.08., un 29.08.

Lasīt vairāk
Informē SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”

SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” no 2018. gada 29. marta nodrošina nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu  Jūrmalas pilsētā, Tukuma, Talsu, Jaunpils, Engures, Kandavas, Rojas, Mērsraga, Dundagas novadā. Viens no uzņēmuma sakārtošanas soļiem ir arī jauna tarifa apstiprināšana, kas spēkā stājas 1. augustā.

Lasīt vairāk
Rojas novada bāriņtiesas paziņojums!

Rojas novada Bāriņtiesas priekšsēdētājas Intas Zaķes atvaļinājuma laikā no 1. augusta līdz 30. augustam, visos bāriņtiesas kompetences jautājumos, apmeklētājus Zvejnieku ielā 3, Rojā, Rojas novadā, 16.kabinetā pieņem bāriņtiesas locekle Linda Frīdenberga (tālr. 663269173).

Pieņemšanas laiki: no pirmdienas līdz piektdienai no plkst.9.00-13.00.

Informācija par gadījumiem, ja ir pamatotas aizdomas, ka bērns cieš no vecāku vai citu personu vardarbības, bērns atrodas viņa veselībai un dzīvībai bīstamos apstākļos vai bērns palicis bez vecāku aprūpes un gādības, tiek pieņemta jebkurā laikā. Bērni tiek pieņemti un uzklausīti arī ārpus  pieņemšanas laikiem.

Lasīt vairāk