JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Diena, kura pavadīta, meklējot skaistas un gardas dāvanas mīļajiem un tverot svētku noskaņu, iededzot Rojas Lielo egli

Kā jums šķiet, mīļie lasītāji, kādam ir jābūt Ziemassvētku tirdziņam, lai to uzskatītu par izdevušos, ja, par tur notiekošo, uzzina, uz to nemaz neaizejot?  

Foto: N. Indāns

Lasīt vairāk
5. decembris – Policijas diena

5. decembris – Latvijā šajā dienā svinēja Policijas 100. gadadienu kopš tās dibināšanas (1918. gada 5. decembrī Tautas Padome apstiprināja “Pagaidu noteikumus par iekšējās apsardzības organizēšanu”, kas regulē policijas struktūru veidošanu un tās galvenās funkcijas). Policijas loma ir aizsargāt personu dzīvību, veselību, tiesības, kā arī īpašumu, sabiedrības un valsts intereses no noziedzīgiem un citiem prettiesiskiem apdraudējumiem.

Iluta Graudiņa

Lasīt vairāk
Apskati jaunas izstādes Rojas bibliotēkā

Gaidot Ziemassvētkus un turpinot lasītāju vaļasprieku un kolekciju izstāžu veidošanu, decembrī Rojas bibliotēkā piedāvājam skatīt divas jaunas izstādes.

Foto: D. Dambīte

Lasīt vairāk
Ģimenes sestdiena “Gaidām Ziemassvētkus” Rojas muzejā

Adventa laiks ir saistīts ar diviem atslēgas vārdiem: atnākšana un gaidīšana. Tā ir gatavošanās Ziemassvētkiem, ar kuriem beidzas šis laiks.

Lasīt vairāk
IZNĀCIS ROJAS NOVADA KALENDĀRS 2019. GADAM

Ar prieku paziņoju, ka nu jau otro gadu pēc kārtas Rojas novadam ir savs kalendārs.

Kalendārs tapis, pateicoties tiem atsaucīgajiem mūsu novada cilvēkiem, kuri padalījās ar savām fotogrāfijām kalendāra veidošanā. Paldies Daigai Brinkmanei par kalendāra māksliniecisko noformējumu un kopā salikšanu.

Lasīt vairāk
Aicina Rojas novada rokdarbniekus veidot kopīgu izstādi

Tuvojoties gada nogalei Rojas tūrisma informācijas centrs aicina čaklos novada iedzīvotājus kopīgi veidot rokdarbu un smukumlietu tirdziņu.

Šī kopīgi veidotā izstāde nu jau kļuvusi par tradīciju, kad vienuviet iespējams apskatīt dažādus rokdarbus, smukumlietiņas un meistarstiķus, ko veidojuši mūsu novada cilvēki. Izstādes apmeklētāji var ne tikai apskatīt visus smukos darbiņus, bet arī iegādāties kādas lielākas vai mazākas dāvaniņas sev vai saviem tuviniekiem.

Lasīt vairāk
Foto konkurss “Mana zeme skaistā”

1. vieta - Keita Nikola Kučinska (2.b klase) A. Ozollapas foto

2. vieta - Alisei Elizabetei Reinholdei (11. klase) A. Ozollapas foto

3. vieta - Beate Šteinberga (2.b klase) A. Ozollapas foto

Lasīt vairāk
Aktuālie speciālistu pieņemšanas laiki un izmeklējumi Talsu filiāles slimnīcā

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiālē 14.decembrī un 20.decembrī pacientus pieņems otolaringoloģe Linda Muldere. LOR speciāliste veic konsultācijas un tādas procedūras kā – audiometrija, timpanometrija un deguna blakusdobumu iekaisumu diagnostika gan pieaugušajiem, gan bērniem. Savukārt LOR speciāliste Jana Grobača pacientus pieņems 29.decembrī. Pie LOR speciālistēm var pieteikties uz valsts apmaksātajām un maksas konsultācijām.

Lasīt vairāk
Par nekustamā īpašuma nodokli

2018. gadā Rojas novada dome paredzējusi neaplikt ar NĪN palīgēkas (to daļas), bet nodoklis tiks aprēķināts garāžām un dzīvojamām mājām, kā arī palīgēkām, kurās notiek saimnieciskā darbība. NĪN atvieglojumi tiks saglabāti tiem, kuriem Sociālais dienests ir piešķīris: trūcīgās vai maznodrošinātās personas vai ģimenes statusu, daudzbērnu ģimenēm un politiski represētām personām, atbilstoši likumam „Par nekustamā īpašuma nodokli” un Ministru kabineta 2006. gada 20. jūnija noteikumiem Nr. 495.

Lasīt vairāk