JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

25. - 27. jūlijs “ROJAS KINO BRĪVDIENAS”

Trīs dienas Rojas novadā SAULE, JŪRA, KINO, MŪZIKA – uz vienas stīgas!

Koncerti, kinoseansi un tikšanās ar radošo grupu pārstāvjiem:

Lasīt vairāk
Zvejnieksvētki – tradīcija, kas iet cauri laikiem

Savdabīgas sacensības, izstādes, šovi, dažādām muzikālām gaumēm atbilstoši koncerti, svētku uguņošana un ballēšanās līdz rīta gaismai – tas viss jau 69. reizi 13. jūlija Zvejnieksvētkos Rojā piesaistīja milzum daudz gan pašmāju, gan tuvas un tālas apkārtnes ļaudis.

Lasīt vairāk
Novada domē

Pavisam ātrā solī aizsoļojis pavasaris un pienākusi vasara, ko tik ļoti gaida ikviens skolēns. Ir brīvlaiks, ko var izmantot gan ilgākai gulēšanai, gan atpūtai pie jūras, gan, nodarbojoties ar sporta aktivitātēm. Vasara ir arī pļaujas laiks vietējiem tūrisma uzņēmējiem, jo ikviens Rojas novada viesis pieprasa ne tikai savām vēlmēm atbilstošas naktsmītnes, bet arī iespējas baudīt kultūras un mākslas pasākumus, kā arī aktīvo atpūtu.

Lai ieinteresētu viesus paciemoties pie mums ilgāk, nozīmīga ir infrastruktūra un sakopta apkārtējā vide, tāpēc pašvaldības darbinieki turpina darbu pie finansējuma piesaistes dažādiem, gan lielākiem, gan mazākiem, projektiem. Pašreiz, tuvojoties noslēgumam Eiropas Savienības (turpmāk – ES) struktūrfondu apguves periodam, mums jāspēj noreaģēt uz jaunām iespējām, ātri un pārdomāti jāstrādā, lai pagūtu īstenot visas ieplānotās ieceres.

Lasīt vairāk
Rojas Mūzikas un mākslas skola aicina darbā

Rojas novada pašvaldība aicina darbā Rojas Mūzikas un mākslas skolā, reģistrācijas numurs 4174902332, Strauta iela 2, Rojā, Rojas nov., PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (2320 02) – KLAVIERSPĒLES PEDAGOGU, KONCERTMEISTARU (uz nepilnu likmi – 16h/nedēļā, uz nenoteiktu laiku).

Lasīt vairāk
Startējām Latvijas Jaunatnes Olimpiādē

Astotā Latvijas Jaunatnes Olimpiāde notika no 5. - 7. jūlijam Jelgavā un citās apkārtnes pilsētās. Kopumā Latvijas Jaunatnes Olimpiādē piedalījās ap 3000 jauno sportistu no visas Latvijas. Olimpiādes laikā tika noskaidrota sportiskākā Latvijas pašvaldība un labākie Latvijas sportisti vasaras Olimpisko spēļu sporta veidos. Sportisti vairākos sporta veidos sacentās par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas nākamā gada vasarā notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

Lasīt vairāk
Informācija

Rojas novada Sporta skola komplektē burāšanas grupu 2010.,2011., un 2012. gadā dzimušiem bērniem. Treniņu nodarbības notiek otrdienās, ceturtdienās un sestdienās plkst.12.00. Pieteikšanās, zvanot burāšanas trenerim Gunāram Reinholdam, tālrunis 26434813.

Lasīt vairāk
Rojas dabas takā atklāj virtuālos skatu torņus

5. jūlijā Rojas dabas takā tika atklāts virtuālais skatu tornis. Dabas taka, kas 15 km garumā vijas gar Rojas upi un Ģipkas pusi, atrodas uz A/S “Latvijas Valsts Meži” apsaimniekotās zemes, ikdienā par tās uzturēšanu rūpējas Rojas novada pašvaldība. Kā pastāstīja “Latvijas Valsts Meži” meža apsaimniekošanas plānošanas vadītājs Andris Verners, Dabas takā tūristiem būs iespēja ieskatīties 7 virtuālajos skatu torņos, kas nozīmē pacelties putna lidojuma augstumā un paskatīties uz zemē notiekošo no cita skatu punkta.

Lasīt vairāk
Rojenieku sapņa piepildījums

29. jūnijā Rojā notika ilgi gaidītais brīvdabas estrādes atklāšanas pasākums ar tam atbilstošu nosaukumu – “Sapņa piepildījums”. Vairāku desmitu gadu garumā rojenieki par to bija tikai sapņojuši un šajā dienā grandiozā, saules apmirdzētā celtne vērās apmeklētājiem visā tās krāšņumā.

Svinīgo pasākumu atklāja Rojas brīvdabas estrādes mākslinieciskā vadītāja Madara Aizgrāve, aicinot klātesošos nekad neatteikties no saviem sapņiem, jo sapņi ir tie, kas baro mūsu dvēseli. Madara Aizgrāve: ”Šovakar piepildās viens no rojenieku visilgāk gaidītākajiem un lielākajiem sapņiem – rojenieki ir ieguvuši paši savu brīvdabas estrādi – vasaras koncertzāli, kurā ikvienam rojeniekam un viesim būs iespēja piepildīt savu dvēseli ar skaistiem kultūras pasākumiem.”

Lasīt vairāk
Pateicība

Paldies visiem, kuri ieguldīja savu laiku un darbu, lai taptu brīnišķīgais Rojas brīvdabas estrādes atklāšanas pasākums. Īpašs paldies Aldai Vecbērzai par skaisto skatuves ziedu dekorācijām, vietu numuriņu izgatavotājam, kārtības un drošības nodrošinātājiem.

 Vēlu Rojas brīvdabas estrādes mākslinieciskajai vadītājai Madarai Aizgrāvei izturību, radošumu un labi uzsākto darbu turpinājumu!

Eva Kārkliņa,

Rojas novada domes priekšsēdētāja

Lasīt vairāk