JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Akreditācija Rojas novada Sporta skolā

Pagājušajā nedēļā noslēdzās Rojas novada Sporta skolas akreditācija burāšanas, basketbola un vieglatlētikas sekcijās. Akreditācijas komisijai skolas direktore Tatjana Kirilova bija sagatavojusi prezentāciju, ar kuru iepazīstināšu arī “Bangas” lasītājus.

Lasīt vairāk
Projekta ietvaros Rojā viesojās profesors Anatolijs Danilāns

18. septembrī Rojas kultūras centrā ES fonda projekta “Esi vesels – ieguldījums tavai nākotnei!” saskaņā ar līgumu Nr. 9.2.4.2/16/1/044 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamība Rojas novadā, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietējā mēroga pasākumus” ietvaros, notika slimību profilakses informatīvais pasākums “Dzīvo ilgi un laimīgi!”. Tajā ar lekciju uzstājās Dr.habil. med. Anatolijs Danilāns.

Lasīt vairāk
Izmaiņas Rojas novada Pašvaldības policijas darba laikā

Informējam, ka laika posmā no 2020.gada 17.septembra līdz 28.septembrim mainīts Rojas novada Pašvaldības policijas darba laiks:

  • Pirmdienās un otrdienās sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jautājumos vērsties Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē - Talsu iecirkņa dežūrdaļā pa tālr. 63222085.
  • Pārējās nedēļas dienās sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jautājumos zvanīt uz Rojas novada Pašvaldības policijas diennakts tālr: 28600215.
Lasīt vairāk
Rojenieki un viesi iepērkas Rudens tirdziņā

12. septembrī ikdienā klusajā Rojas Jūras zvejniecības muzeja sētā valdīja liela rosība – te ļaudis bija pulcējušies ikgadējā muzeja rīkotajā tirdziņā.

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Ekonomikas ministrs vizītē Rojā iepazīstas ar vietējo uzņēmējdarbību

4. septembrī Rojā viesojās Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs. Kopā ar ministru bija arī LIAA vadītājs Kaspars Rožkalns un pārstāvis no ALTUM. Savukārt Roju pārstāvēja domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa, Rojas ostas pārvaldnieks Jānis Megnis un uzņēmēja Zane Vaivode.

Lasīt vairāk
Rojā “Senās uguns nakts” pasākumā, dziedot dzīves svinēšanas himnu un dedzinot uguns skulptūru, atvadās no vasaras

29. augusta vakarā jau 22 reizi Rojas kultūras centra darbinieki aicināja interesentus uz vasaras noslēguma pasākumu “Senās uguns nakts”. Spītējot nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, pasākums pulcēja teju 1000 ļaužu, kuri bija izvēlējušies no vasaras atvadīties šādi – sanākot kopā, baudot labu mūziku un skatoties, kā jūra un uguns veido īpašu maģiju.

Lasīt vairāk
Zinību diena PII “Zelta zivtiņa” kopā ar klauniem Čiku un Čapu “Atnāc, kopā būs jautri!”

Pirmais septembris PII “Zelta zivtiņa” sākās agri no rīta ar klauniņu Čapa (skolotāja Iveta) un Čika (skolotāja Mudīte) rosīšanos, gatavojot atrakcijas un pārsteigumus iestādes audzēkņiem un viņu vecākiem. Kā pirmos klauniņi sagaidīja Aleksu Eniju ar mammu, kurai pirmajai bija iespēja iemēģināt svētku atrakciju ceļs, kurš izvietots uz jaunā bērnudārza bruģa, kurš tikko nodots lietošanai iestādes darbiniekiem, bērniem un viņu vecākiem. 

Lasīt vairāk
Rojas brīvdabas estrādē ieskandināta Zinību diena

Ar skanīga zvaniņa skaņām 1. septembrī Rojas brīvdabas estrādē tika iezvanīts 1. septembris – Zinību diena. Pirmie uz skatuves vietas ieņēma pirmklasnieki savu audzinātāju Ilgas Mazkalniņas un Jolantas Švarcbahas vadībā. Tradicionāli katra pirmklasnieka mazā plaukstiņa iegūla divpadsmito stiprajās rokās.

Lasīt vairāk