JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Grupas “Karūsiņas” bērnu tikšanās ar Pepiju Rojas bērnu bibliotēkā

Atraktīvi un jautri aizvadot 1. septembri – Zinību dienu, sākas jaunais 2021./2022. mācību gads PII “Zelta zivtiņā”. Lai kļūtu zinošāki un pieredzes bagātāki, dodamies mācību ekskursijā uz Rojas bibliotēku jau nākamajā dienā. Ievērojot epidemioloģiskos noteikumus, mūs sagaida jaukā un atraktīvā bibliotekāre Iluta, iejūtoties Pepijas lomā. Bērni ar lielu interesi klausās un vēro viņas stāstīto un rādīto par bibliotēkas darbu ikdienā.

Lasīt vairāk
Jaunajā Talsu novadā darbosies apvienotais sociālais dienests un bāriņtiesa

26. augustā Talsu novada domes deputāti pieņēma lēmumus par sociālo dienestu un bāriņtiesu apvienošanu. Tiks izveidots jauns Talsu novada sociālais dienests un jauna bāriņtiesa, apvienojot līdzšinējos četru novadu sociālos dienestus un četras līdzšinējo novadu bāriņtiesas.

Jaunais Talsu novada sociālais dienests, kas sniegs pakalpojumus jaunā novada teritorijā, darbu sāks 1. oktobrī, līdz tam brīdim darbu turpinās Talsu novada sociālais dienests, Dundagas pagasta sociālais dienests, Mērsraga pagasta sociālais dienests un Rojas pagasta sociālais dienests, saglabājot to nosaukumus un funkcijas atbilstoši kompetencei un darbības teritorijai.

Lasīt vairāk
Izvirzi savu pretendentu Talsu novada pašvaldības apbalvojumiem!

Ik gadu iedzīvotāji aicināti izvirzīt pretendentus Talsu novada pašvaldības augstākajiem apbalvojumiem. Arī šajā gadā Talsu novada pašvaldība gaidīs iedzīvotāju ieteikumus par cilvēkiem vai organizācijām, kas pelnījuši īpašu pateicību.

Pretendentus Talsu novada pašvaldības apbalvojumiem „Talsu novada Izcilības balva”, „Talsu novada Atzinības balva” un „Talsu novada Goda balva” piešķiršanai var izvirzīt Talsu novada pašvaldības amatpersonas, Talsu novada pašvaldības iestādes, Talsu novadā reģistrētās juridiskās personas, personas, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Talsu novadā, vai kurām Talsu novadā pieder nekustamais īpašums, fiziskas personas, kuras Talsu novada teritorijā veic uzņēmējdarbību vai strādā algotu darbu, un Talsu novada iedzīvotāju grupas.

Lasīt vairāk
Sacensības Rojā

22. augustā notika sacensības burāšanā pašiem mazākajiem burātājiem “Rojas sporta skolas kauss 2021” laivu klasē “Optimist B”. 1. vieta Martai Jansonei, 2. vieta Matīsam Gitendorfam, bet 3. vieta Kārlim Dālderim. Šīs sacensības bija kā pārbaude, ko esam iemācījušies vasaras sezonā.

Lasīt vairāk
Rojas pagasta pārvaldei mainīti norēķinu rekvizīti

Informējam, ka Rojas pagasta pārvaldei ir mainījušies norēķinu rekvizīti maksājumu veikšanai. Lūdzam maksājumos turpmāk izmantot zemāk norādītos rekvizītus:

Rojas pagasta pārvalde

Reģ. Nr. 90002644930

A/S SWEDBANK
kods: HABALV22
Konts: LV95HABA0551022109166

A/S SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV77UNLA0028700130014

Lasīt vairāk
Rojas sporta skola

Rojas sporta skola 2021./2022. m.g. komplektē sākuma sagatavošanas grupu basketbolā. Tiek uzņemti zēni un meitenes, kuri dzimuši 2012., 2013. un 2014. gadā. Informāciju var saņemt, zvanot uz tālruņa numuru 29617771 vai rakstot uz e-pastu sportaskola@roja.lv. Uzņemšanas noteikumi ir ievietoti Rojas mājaslapā www.roja.lv sadaļā “Izglītība”.

Lasīt vairāk
Dalība Latvijas čempionātā

Aizvadīts Latvijas čempionāts burāšanā, kurš notika no 12.-15. augustam Liepājas pilsētas karostā. No Rojas pagasta sporta skolas piedalījās trīs burātāji - mazākajā “Optimist” klasē Ralfs Gnevohs un “Laser 4,7” klasē Adriāna Gaile un Rihards Bramanis. Vēl Roju “Laser Standart” klasē pieaugušajiem pārstāvēja Mārtiņš Jankovskis. Pirmās divas dienas sacensības notika atklātā jūrā - pastiprā vējā un lielos viļņos, kur mūsējie burātāji visi godam noturējās. Trešajā dienā sacensības tika atliktas, jo vējš bija pārāk stiprs.

Lasīt vairāk
Projekta ietvaros atjaunos koka laipas Rojas pludmalē

Latvijas Pašvaldību savienība, kā nacionālas nozīmes projekta “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” vadošais partneris, ar Latvijas vides aizsardzības fondu ir noslēgusi līgumu par projekta finansēšanas un izpildes kārtību, kur Rojas pagasta pārvalde ir sadarbības partneris.

Lasīt vairāk
Rojas bibliotēkā var apskatīt smiltenietes Ilzes Hakas adīto rotaļlietu izstādi “Rudens veltes”

Visu augusta mēnesi Rojas bibliotēkā var apskatīt smiltenietes Ilzes Hakas adīto rotaļlietu – augļu, dārzeņu un sēņu – izstādi “Rudens veltes”.

Lieliskas mantas, ar ko rotaļāties maziem bērniem! Tas ir pirmais iespaids, redzot mīkstos, košos rokdarbnieces adījumus, kas vizuāli krāsu un izmēru dēļ izskatās līdzīgi īstajiem augļiem, dārzeņiem un sēnēm.

Lasīt vairāk