JAUNĀKĀS ZIŅAS Kalendārs Informatīvais izdevums "Banga"

Rojas novads kļuvis par vienu kultūras vietu bagātāks

31. jūlijā kino, mūzikas un mākslas festivāla “RojaL” ietvaros notika skaists pasākums arī Rojas novada Ģipkas baznīcā. Šajā dienā baznīcā tika atklāta Rojas Jūras zvejniecības muzeja un Ģipkas draudzes kopīgi veidotā izstāde – pastāvīgā ekspozīcija “Ģipkas baznīcas stāsts”.

Lasīt vairāk
Pēc divu gadu pārtraukuma Rojā atdzimst “RojaL”

Pēc divu gadu pārtraukuma no 30. jūlija līdz 1. augustam Rojā atgriezies starptautiskais kino, mūzikas un mākslas festivāls RojaL. Deviņu gadu laikā tas kļuvis par tik neatņemamu Rojas vasaras sastāvdaļu, ka arī festivāla pauzes gados jūlija beigās, RojaL cienītāji pulcējās uz “Rojas kino brīvdienām”. Līdz ar festivāla formātu šogad atgriezies arī tradicionālais studentu filmu konkurss, kurā sacentās astoņas filmas no Baltijas valstīm un Polijas.

Lasīt vairāk
Pateicība

Paldies visiem kino, mūzikas un mākslas festivāla RojaL radošajiem ļaudīm, praktiskā darba darītājiem un atsaucīgajiem pasākuma baudītājiem par radošā gara uzturēšanu, atsaucību un disciplinētību visa pasākuma laikā. Īpašs paldies milzīgo ideju realizētājam Jurģim Krāsonam un sadarbības partnerim Jurim Viļamas.

Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa un pašvaldības policisti

Lasīt vairāk
ROJAS NOVADA DOME AICINA DARBĀ

Rojas novada DOME, reģistrācijas Nr.90002644930, Zvejnieku iela 3, Rojā, Rojas novadā, aicina darbā SOCIĀLĀ DIENESTA VADĪTĀJU (uz pilnu slodzi, uz nenoteiktu laiku).

Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu motivētu pieteikuma vēstuli, CV līdz 2020.gada 10.augustam (ieskaitot) uz e-pastu: roja@roja.lv, pa pastu vai klātienē: Zvejnieku iela 3, Roja, Rojas nov., LV-3264. Informācija pa tālruni: 27052492.

Lasīt vairāk
Kapu svētki Rojas novadā

2. augustā

14.00 Melnsilā

15.00 Ģipkā

 

30. augustā

10.30 Valgalciemā

11.30 Kaltenē Šantarkalna kapos

13.00 Rojas kapos

Lasīt vairāk
Informācija iedzīvotājiem

Informējam, ka no 3.augusta līdz 7.augustam Rojas pirmsskolas izglītības iestādes "Zelta zivtiņa" bērnus turpinās uzņemt Rojupes PII "Saulespuķe". Lai plānotu ēdināšanu, lūgums dienu iepriekš paziņot par bērna ierašanos/ neierašanos pa tālruni – 29446077.

Lasīt vairāk
Rojas upes dabas takā atjaunota infrastruktūra

Rojas upes dabas takā nesen kā tika pabeigti labiekārtošanas darbi. Pilnībā ir atjaunotas visas trīs atpūtas vietas dabas takas ietvaros un no jauna saliktas norāžu zīmes. Pēdējo gadu laikā rojenieki un arī mūsu viesi iecienījuši šo dabas taku gar Rojas upi, tāpēc bija radusies nepieciešamība atjaunot takas ietvaros esošo labiekārtojuma infrastruktūru, kas savu laiku bija nokalpojusi un jau palikusi bīstama atpūtniekiem.

Lasīt vairāk
Ievērojot viena aira distanci, Rojā Zvejnieksvētkos dod pa bundžām

11. jūlijā vinnētāji bija tie ļaudis, kuri nenobijās no nelabvēlīgajiem laika apstākļiem un devās izbaudīt kārtējos, jau 70. Zvejnieksvētkus Rojā. Zvejnieksvētki mūsu piekrastē vienmēr bijuši gada grandiozākie svētki, kuri allaž pulcējuši tūkstošiem tuvu un tālu ļaužu. Tiesa gan šoreiz, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, svētki bija mazliet savādāki, jo bija jāievēro dažādi drošības pasākumi, izpalika arī ballēšanās līdz rīta gaismai un uguņošana, taču tādēļ jau svētki nelikās mazāk tīkami.

Lasīt vairāk
Pateicība

Paldies visiem Zvejnieksvētku organizatoriem un tehniskajiem darbiniekiem par paveikto svētkos un to organizēšanā. Šajos apstākļos, kad mums nācās domāt vismaz trīs soļus uz priekšu un strādāt savādāk, nekā esam pieraduši, mums izdevās lieliska diena, radot svētku sajūtu ikvienam Zvejnieksvētku apmeklētājam! Tas bija labs komandas darbs, par ko vēlreiz paldies! Lai Jums izdodas izbaudīt vasaru, uzkrāt spēkus turpmākajiem darbiem un rast prieku tajā, ko darāt!

Ar laba vēlējumiem,

Eva Kārkliņa,

Rojas novada domes priekšsēdētāja

 

Lasīt vairāk